Minulé životy nám krásne dávajú odpovede na naše nezodpovedané otázky s ktorými si často lámeme hlavu a nevieme si poradiť .
Veľmi často rodičia lipnú na svojich deťoch a nevedia sa odpútať. Nedávajú im slobodu a blokujú tím energeticky seba aj svoje deti, zahrňujú ich opičou láskou. Vytvárajú si medzi sebou navzájom energetické putá .
Našu poradňu navštívila žena v zrelom veku, ktorá bola nešťastná a viac sa už nechcela trápiť. Miluje svoju dospelú dcéru ako každá matka a uvedomovala si, že jéj tím škodí. Nedokázala sa od nej odpútať a nechcela ju stratiť. Keď som sa energeticky napojila na jéj minulý život zistila som príčinu kvôli ktorej sa nevedela odpútať od dcéry. V minulom živote bola tiež jéj matkou a ona dcérou, malým dieťaťom. Videla som ženu, ktorá práve rodila v chladnej studenej miestnosti kde na stenách horeli fakle. Pocítila som na celom tele chlad a vlhko. Po pôrode jéj zobrali dieťa, povedali že nežije, ale pritom bolo zdravé .
Podobné minulé životy sa jéj viackrát opakovali a ona mala v podvedomí strach, že o svoju dcéru príde. V tomto živote ju stále vnímala ako to malé bábätko o ktoré nechce prísť. Počas nášho sedenia sa to krásne odblokovalo. Teraz už nič matke a dcére nebráni v tom ,aby sa posunuli vo svojich životoch ďalej.