Žena je ako kvetina, treba sa o ňu starať, lebo zvädne.Ludovo povedané, ked nemá žena lásku, pochopenie a podporu v partnerstve tak upadá nie len na fyzickej úrovni, ale aj na duchovnej, psychickej. Neplatí to len o ženách, ale aj o ľudoch všeobecne. Pre život je síce dôležitá fyzická krása, ale najdôležitejšia je krása duchovná, ale na tú sa akosi zabúda.
Sila človeka má prameniť a vychádzať z jeho duše a nesmie si prípúšťať strach,pretože iba vdaka tomu vie obrazne povedané odolávať nepriateľom. Veľmi dobrým príkladom sú stromy. Predstavte si dva stromy vedľa seba. Jeden je veľký majestátny, mocný, plný energie a ten druhý je vyschnutý. V minulosti aj on vynikal svojou krásou, ale škodlivý hmyz zničil v ňom život. V našom živote je to podobné.


Negatívne myšlienky a aj negatívne naladení ľudia vedia v nás zasadiť množstvo nezdravých semienok a vysať energiu,ak im to dovolíme. Dôležité je na sebe pracovať a posilňovať si nášho ducha, či už pomocou pozitívnych afirmácii, meditáciami,čítanim ezoterickej literatúry…a podobne. Nedovolme aby sa z nás stali uvädnuté kvetiny a vyschutné stromy,ale skôr naopak pracujme na tom, aby z nás vyžarovala kvetinová záhrada a obklopovala sila majestátneho lesa smile emoticon