Poznáte rozprávku soľ nad zlato v ktorej obyčajná soľ zvíťazila nad mocou zlata? My ale nežijeme v rozprávke, ale v realite a v tej dnešnej zlato vždy malo aj má väčšiu hodnotu ako soľ.
A čo napríklad láska? Aká je jej hodnota? Dá sa vyvážiť zlatom? Skutočnú úprimnú a pravú lásku, ktorá vychádza zo srdcovej čakry si nekúpite za žiadne peniaze a ani zlato ju nenahradí. Je totiž riadená citom nie rozumom. Moja sedemročná dcéra mi pred pár dňami povedala že sa o mňa bojí viac ako o zlato. Jej slová majú pre mňa hlboký význam. Dnešná generácia detí je duchovne vyspelá a prišla učiť nás, preto sa nám narodili ako deti a vkročili do našich životov. Oni sú naše zrkadlá. Nepodceňujte ich slová, ktoré sa vám možno niekedy budú zdať ako výmysel alebo fantázia. Deti sú predovšetkým úprimné a energeticky čisté čiže majú silne vibračne napojenú korunnú čakru na vyšší duchovný zdroj. Pulzuje v nich sila a energia a preto si často kladiete otázku, kde sa to v nich berie. Teraz už poznáte odpoveď.
Láska a zlato je ako oheň a voda, deň a noc… a vždy máte na výber. Je len na vás či sa budete riadiť rozumom, alebo dáte prednosť citom. V prvom rade treba počúvať srdce a jeho tlkot –hlas.