SHAMBALLA 1024

Najvyžšia svetelná energia na Zemi

Shamballa je energetický liečebný systém, ktorý harmonizuje telo, dušu i myseľ. Pomáha nám zbavovať sa negatívnych a emocionálnych blokov, ktoré sa na nás nahromadili v tomto, ale aj v minulom živote. Energia Shamballa je najvyššia svetelná energia na Zemi. Prináša ukončenie karmického kolobehu, oslobodenie sa od obmedzení a strachu.

4 STUPNE SHAMBALLA 1024

V prvom stupni Shambally1024 sa vyučuje liečenie prikladaním rúk (liečenie samého seba, ostatných ľudí, rastlín, Zeme a zvierat). Proces liečenia trvá asi 5 minút. Pri práci budete intuitívne cítiť, kde máte položiť ruky. Dokonca aj keď sa vám nepodarilo nájsť „správne“ miesto, energia sa transportuje, tam, kde je potrebná.

Druhý stupeň vás naučí liečenie na diaľku, posielaním psychickej energie. Týmto spôsobom možno liečiť na diaľku ľudí, zvieratá a ozdravovať situácie.

Tretí stupeň pridáva viac symbolov, je silnejší ako stupeň II a umožňuje naladenie do prvého stupňa Shambally1024.

Štvrtý stupeň (Majstrovský) ste schopný učiť a nalaďovať ostatných do energie Shambally1024. Zobrazia sa všetky symboly Shambally1024. Sú umiestnené priamo do Vašej aury a odhaľujú sa pri práci s klientom.

SHAMBALLA 1024

Jej význam a využitie

Naladenie na energiu Shambally1024 nám pomáha lepšie prežívať život TU a TERAZ a spája nás so svetelným mestom Shamballa a s kolektívnym vedomím Nanebovzatých majstrov. Zároveň Shamballa1024 pracuje s energiou Mahatma (Božské Ja). Systém obsahuje 1024 symbolov, ktoré sú rozdelené do štyroch stupňov po 256 symboloch a sú predávané telepaticky.

Prvé dva stupne sú spoločné a obsahujú 512 symbolov. Štvrtý stupeň je stupňom majstrovským. Niektorí liečitelia, ktorí majú zvláštnu úlohu, môžu dostať ešte ďalších 512 zvieracích symbolov.