Reiki

Čistá a láskyplná vesmírna liečivá energia

Reiki je stará terapeutická metóda prikladania rúk, ktorá pomáha zharmonizovať fyzické telo človeka a zároveň napĺňa nervovú sústavu dostatočným množstvom energie. Reiki otvára možnosť prežiť svoj život bez stresu, s nadhľadom a učí riešiť problémy každodenného života pokojne. Práca s energiou reiki je práca so životodárnou liečivou energiou, silou, ktorá za každých okolností pomáha všetkým živým bytostiam.

Reiki je čistá, láskyplná, inteligentná, univerzálna vesmírna liečivá energia, ktorá pomáha liečiť, harmonizovať telo i dušu. Napomáha k spirituálnemu, osobnému vývoju a rastu. Je prístupná pre všetkých ľudí, bez ohľadu na rasovú, politickú alebo náboženskú príslušnosť.

Reiki

Doplnok klasickej medicíny

Reiki prúdi do najslabších miest človeka presne tam kde je to potrebné a to spôsobom prikladania rúk, cez ktoré prúdi energia, alebo liečbou na diaľku. Táto energia je človekom prijímaná takou intenzitou a v takom množstve, ako ju môže momentálne prijať. Proces a účinok liečby nie je závislá od vôle ošetrujúceho. Reiki je prenos – odovzdanie životnej energie. Energia sa prijíma prostredníctvom čakier a cez energetické dráhy – meridiány je rozvádzaná po tele. Je výborným doplnkom klasickej medicíny, upokojuje dušu, pomáha riešiť psychické problémy, napomáha duchovný rozvoj.