Regresná Terapia

Nehypnotická, Hlbinná, Psychoterapeutická Metóda

Regresná terapia vychádza z poznania súvislostí a práce medzi vedomím, podvedomím a nevedomím. Príčiny súčastných problémov hľadá v minulosti (regres – návrat), či už blízkej (naša súčasná minulosť, prenatálne obdobie, detstvo, ) alebo vzdialenej ( minulé životy ).

Regresnou terapiou môžeme spracovať a riešiť rôzne choroby, fyzické a psychické problémy, problémy s bolesťami rôznych častí tela, strachy, fóbie, závislosti, duševné poruchy, vzťahové problémy, problémy s rozhodovaním, modelové správanie, rôzne traumatické udalosti a iné problémy, ktoré nám komplikujú život. Zároveň nám umožňuje spoznávať rôzne duchovné zákonitosti a možnosti duchovného rastu, prípadne posúva hranice nášho poznania. Ak zmeníme svoje vnútro, zmení sa aj vonkajší svet.

Príbehy z Praxe

Regresná terapia vám pomôže zbaviť sa blokov z minulosti

“ Minulé životy nám krásne dávajú odpovede na naše nezodpovedané otázky, s ktorými si často lámeme hlavu a nevieme si poradiť.
Veľmi často rodičia lipnú na svojich deťoch a nevedia sa odpútať. Nedávajú im slobodu a blokujú tým energeticky seba aj svoje deti, zahrňujú ich opičou láskou. Vytvárajú si medzi sebou navzájom energetické putá. „

Ked nám zosnulé duše nestihnú povedať posledné želanie

Vo svojej práci sa často stretávam s otázkami posmrtného života a spojenie sa so zosnulým, s jeho dušou. Tak ako narodenie, ktorá je tá najkrajšia životná udalosť aj smrť menej radostná patrí do našich životov a treba ju prijať. Príde duša do neba? Je spokojná? Čo mi chce odkázať ? Počas nášho života sme úzko naviazaní a prepojení s našimi blízkymi a občas vyriekneme slová, urobíme chyby a omyly, ktoré sa nedajú vrátiť späť. Nevieme odpúšťať a ani odpustenie prijať. Keď si to uvedomíme je už neskoro.

Vo väčšine prípadov zosnulé duše trápi už spomínané odpustenie. Stretávam sa aj s požiadavkami ako je napríklad obuv, oblečenie spojené s poslednou rozlúčkou, upravenie hrobu a kvety aké by tam chcela zosnulá, zosnulý mať atď. Mnohokrát vidím duše na miestach, ktoré milovali ale aj pri ktorých zahynuli tragicky, alebo si sami siahli na život.

Pre dušu je ťažké odísť a nedokáže to sama a preto je potrebné sa spojiť s človekom, médiom, ktorý ma na to nazvem to laicky oprávnenie z nebies. Nemusí isť vždy len o kňaza. Musím, ale podotknúť, že to nie je ako vo filmoch a spojenie a kontakt s dušou nie je vôbec jednoduchý. Odvádzať duše do svetla je tiež jedno veľké poslanie.

Odpútanie sa od dcéry

Našu poradňu navštívila žena v zrelom veku, ktorá bola nešťastná a viac sa už nechcela trápiť. Miluje svoju dospelú dcéru ako každá matka a uvedomovala si, že jéj tím škodí. Nedokázala sa od nej odpútať a nechcela ju stratiť. Keď som sa energeticky napojila na jéj minulý život zistila som príčinu kvôli ktorej sa nevedela odpútať od dcéry. V minulom živote bola tiež jéj matkou a ona dcérou, malým dieťaťom. Videla som ženu, ktorá práve rodila v chladnej studenej miestnosti kde na stenách horeli fakle. Pocítila som na celom tele chlad a vlhko. Po pôrode jéj zobrali dieťa, povedali že nežije, ale pritom bolo zdravé .

Podobné minulé životy sa jéj viackrát opakovali a ona mala v podvedomí strach, že o svoju dcéru príde. V tomto živote ju stále vnímala ako to malé bábätko o ktoré nechce prísť. Počas nášho sedenia sa to krásne odblokovalo. Teraz už nič matke a dcére nebráni v tom ,aby sa posunuli vo svojich životoch ďalej.

 

Múdra rada na záver

Nehnevajte sa jeden na druhého, odpúšťajte. Naplno a s láskou žite, aby ste na konci vašich životných síl mohli s úsmevom na tvári povedať, že ste nežili nadarmo.