Diagnostika Zdravotného Stavu

Moderná medicína niekedy nestačí

Všetko čo existuje je energia. Či už je to človek, zviera, rastlina, kameň, planéta alebo vesmír. Energia je všade. Je súčasťou nás. Nebojme sa energiu hľadat, cítiť a pracovať s ňou. Čím rýchlejšiu ju pochopíme, tým rýchlejšie môžeme duchovne rásť a liečiť sa.

Každý máme 7 hlavných energetických centier umiestnených v stredovej línii pozdĺž chrbtice, ktorým hovoríme ČAKRY.

Poznáme koreňovú, sakrálnu, čakra solar plexus, srdcová čakra, čakra hrdla, čakra tretieho oka a korunná čakra. Sú dôležité pre správne fungovanie tela aj ducha človeka. Čakry človeka sú spojené s konkrétnou časťou fyzického tela, kde sa nachádzajú. Každá čakra človeka súvisí s konkrétnou emóciou a vlastnosťou, ako je hnev, nenávisť, závisť, závislosť, vášeň, chamtivosť, fanatizmus, sebectvo, pýcha, neprajnosť a podobne.

ČAKRY – Hlavné Energetické Centrá

“Ak človek trpí negatívnymi emóciami, blokuje to energiu konkrétnej čakry. Majú napojenie na auru človeka a významne ovplyvňujú zdravotný, emocionálny a psychický stav človeka. Ak bude zdravá vaša energia, bude zdravé vaše telo, ale aj váš život.Veľmi dobrým pomocníkom v oblasti liečiteľstva a ezoteriky je kyvadlo. Za pomoci kyvadla dokážeme určiť, ktorá čakra je zablokovaná a ktorý orgán máme chorý. Pre mnohých alternatívnych liečiteľov predstavuje nástroj, bez ktorého si svoju prácu ani len nevedia predstaviť. Niektorí považujú kyvadlo za niečo posvätné, opradené tajomstvom, mystikou. „