liecive kamene

Liečivé kamene majú v sebe uzdravujúcu a liečivú energiu a prinášajú lásku a šťastie do našich životov. Odstrňujú z nás negatívnu energiu, prinášajú optimizmus, harmonizujú čakry, reagujú na naše myšlienky, pocity a nálady. Každý liečivý kameň prináša človeku silu prírody.

Svojimi účinkami nám pomôžu zlepšiť imunitu, zmierniť stres. Taktiež pomáhajú pri horúčke a nadváhe. Upkojujú žlčník a malým detičkám pomáhajú pri prerezávaní zúbkov.

 

Kamene si vyberáme dvojakým spôsobom; intuitívne, podľa toho, ktorý kameň sa nám páči, alebo spôsobom akým nás kameň priťahuje. Spôsob príťažlivosti kameňa je najlepší, pretože si kameň vyberá vaše podvedomie, ktoré vie o problémoch a ich skutočných príčinách často viac ako vieme vedome.

 

Prv ako začnete kameň používať na liečenie alebo nosiť šperk s kameňom, je potrebné ich vyčistiť, pretože v nich môžu byť vibrácie ľudí, ktorí ich mali pred vami.

Výber správneho kameňa, jeho účinky, čistenie a používanie vám pomôžeme v našej Ezoterickej poradni Arkánum.

 

Liečivé kamene je u nás možné okamžite zakúpiť. Ceny sa pohybujú v závislosti od veľkosti a druhu liečivého kameňa v rozmedzí od 3.50€ do 12.Design by Pixelsparadise